EESTI PÄEVALEHT! Saksa takso lahkus Taxifyst ja tõi turule uue äpi.

15.03.2016

Üle 7 aasta tegutsenud Saksa Takso lahkus Taxifyst ning tõi turule Taanis välja arendatud äpi DRiVR. Esimesena Eestis pakub Saksa Takso, uue nimega DRiVR, kellaajaliselt auto tellimise võimalust läbi äpi, mida jälgib professionaalne dispetšer. Tarkvara saab alla laadida App Store ja Play poest.

Uus DRiVR alustab teenuse pakkumist esialgu kahe erineva sõiduklassiga. Esimene neist on DrivrGO, mis on väga hinnasõbralik ning turul tegutsevatest äppidest kahtlemata soodsaim, andmata seejuures järele teenuse kvaliteedilt. Uudset teenust pakuvad peamiselt sõidujagajad kuni 10 aasta vanuste sõidukitega.

Teine sõiduklass Drivr pakub juhiga autorendi teenust ehk siis on see vana nimetusega Saksa Takso rendiauto, mis oli tegelikult Eestis esimene uudne sõidujagamise teenus, mis alustas juba 2009. aastal.

Kõik Drivr sõiduklassi juhid on professionaalsed autojuhid, kes peavad lugu hea teeninduse tavadest ja ei jää hätta linna tundmisega. Autodeks kasutatakse peamiselt kuni 6 aasta vanuseid keskklassi sõidukeid.

“Arvestades viimase aja tormilisi arenguid Eesti takso- ja sõidujagamise teenuse turul ning meie soovi jätkuvalt pakkuda kliendile püsiva kindla kvaliteedi ja hea teenindusega teenust, nägime ainuõige võimalusena tulla turule oma äpiga,” selgitab Driver Eesti esindaja Taavi Keedus. Uus mobiilirakendus on leidnud head vastuvõttu ka juhtide seas, kelle arvates pakub see neile paremaid tingimusi kui Uber või Taxify, sest nende maksud on liiga koormavad.

Driver Est OÜ on Saksa Taksost välja kasvanud transportteenuse pakkuja. Operaatori põhieesmärgiks on pakkuda senisest mugavamaid ja kliendi vajadustele sobivamaid lahendusi parima hinna ja kvaliteedi suhtega.

Taanis arendatud äpp Drivr töötab lisaks Eestile täna ka Inglismaal, Islandil ja Leedus.

Allikas: Eesti Päevaleht